Doručení za 39 Kč. Doprava zdarma od 999 .

59 499 produktů aktuálně ve slevě

Doprava zdarma nad 999 

81 491 318 produktů právě skladem

Podprsenky

Dobře vybraná a padnoucí podprsenka představuje pro každou ženu základ jejího šatníku. A protože každá žena je jiná, snažíme se naší nabídkou vyhovět nárokům co nejširšího spektra požadavků, jaké ženy na podprsenky mohou mít.

Ne všechny ženy připisují největší váhu estetickému hledisku, a proto v naší nabídce najdete také sportovní podprsenky, u nichž je hlavní důraz kladen na funkčnost a komfort během nošení. Příkladem jsou sportovní podprsenky Anita.  Ženám s požadavkem na pohodlí jistě plně vyhoví také podprsenky bez kostic a nevyztužené podprsenky.

Push-up podprsenky, balkónové a vyztužené podprsenky jsou skvělou volbou pro ženy, které dávají přednost pěkně modelovanému dekoltu.

Podprsenky velkých velikostí jsou nezbytností pro ženy s objemnějším poprsím. Jejich střih zajistí potřebnou oporu ňadrům, stejně tak jako dostatečně široká a pevná ramínka.

Z naší nabídky si jistě vyberou také maminky. Kojící podprsenky s odepínacími košíčky usnadňují kojení a zároveň jsou díky kvalitě materiálů a perfektním střihům vysoce pohodlné. Velmi oblíbené kojící podprsenky jsou například modely značky Mitex.

Jste věrná konkrétní značce podprsenky? Pokud ano, vybírat můžete například podprsenky Triumph, Calvin Klein, Anita, Sloggi či Axami. Každá značka podprsenky má svou typickou osobitost a styl.

Calvin Klein
Emporio Armani
Simone Perele
DKNY
Dolce Gabbana
Anita
Livia Corsetti
Obsessive