Růžová hladká podprsenka Calvin Klein 0000F2892E BM6
Dámská podprsenka: 79% Polyamid, 21% Elastan Velice elegantní podprsenka v krásném růžovém rose odstínu, doplněna o krajkové lemování kolem dekoltu. Ramínka jsou zdobena nápisem značky Calvin Klein.
- Značka:
- Calvin Klein
- Kategorie zařazení:
- Podprsenky, Podprsenky Calvin Klein
- Dostupné velikosti:
- 70B 70D 70E 75D 80C
- Barevné varianty:
- Rose růžová
- Hodí se k sobě:
-
Krajková dámská podprsenka ve starorůžové barvě Henderson
1 379 Kč649 Kč
Světle růžová krajková dámská podprsenka plus size Gorsenia
1 649 Kč769 Kč
Růžová trojúhelníková dámská podprsenka se srdíčky Calvin Klein
999 Kč829 Kč
Podprsenka vyztužená bralette - OL657 - G7M6 - Zelenomodrá - Guess
1 369 Kč1 049 Kč
Podprsenka push-up V827 Y670 - Calvin Klein
1 429 Kč1 099 Kč
Růžová podprsenka Diesel 00SD1E-0TAXT-34Y
1 439 Kč1 109 Kč
Dámská podprsenka B390 - Diesel (barva růžová)
1 439 Kč1 109 KčDámská podprsenka push-up QL868 VHZ - Calvin Klein
1 429 Kč1 109 Kč
Push-up podprsenka Tommy Hilfiger 1387905870
1 129 Kč
Podprsenka vyztužená 12016 Lejaby
2 559 Kč1 179 Kč
Barevná sportovní podprsenka Guess O02A24MC01W
1 549 Kč1 189 Kč
Červená podprsenka s kosticí Felina Delicate
2 389 Kč1 189 Kč
Tmavě modrá mírně vyztužená podprsenka Calvin Klein 4448
1 589 Kč1 219 Kč
Lososová trojúhelníková dámská podprsenka Emporio Armani
1 649 Kč1 239 Kč
Luxusní podprsenka Pleasure State P80-4053F
1 659 Kč1 269 Kč
Podprsenka s kosticí Anita 5614
1 399 Kč1 279 Kč
Podprsenka s kosticí Ladyform Soft Triumph tmavá
1 499 Kč1 299 Kč
Triumph Ladyform Soft Zmenšující Podprsenka Lososová
1 559 Kč1 299 Kč
Dámská plunge push up podprsenka SK790 - Calvin Klein (barva červená)
1 729 Kč1 329 Kč
Růžový smyslný set Obsessive Nudelia
1 339 Kč
Doporučujeme k Růžová hladká podprsenka Calvin Klein 0000F2892E BM6












